Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Atramentowe urządzenie drukujące Brother DCP-T720DW

2023-05-16
Atramentowe urządzenie drukujące Brother DCP-T720DW

Zapewnij sobie wygodę pracy w domu lub małym biurze dzięki wielofunkcyjnemu urządzeniu Brother DCP-T720W. Ten wszechstronny model jest idealny do zastosowań domowych oraz niewielkich biur, oferując solidne możliwości i doskonałe rezultaty na różnych rodzajach papieru. Dzięki wysokiej rozdzielczości wydruku możesz cieszyć się precyzyjnymi wydrukami, wyraźnymi kopiami i skanami. Ponadto, elegancki design urządzenia pasuje do każdego pomieszczenia.

Funkcje drukowania, kopiowania i skanowania są głównymi zaletami urządzenia DCP-T720W, które sprawią, że praca w małym biurze stanie się łatwa i efektywna. Możesz drukować z różnych urządzeń mobilnych, a obsługa sieci bezprzewodowej pozwala na elastyczność użytkowania. Możesz również połączyć się z urządzeniem za pomocą interfejsu USB.

DCP-T720W zapewnia wygodną obsługę papieru. Wyposażony w pojemny standardowy podajnik na 150 arkuszy, umożliwia rzadsze uzupełnianie papieru. Dodatkowo, automatyczny podajnik dokumentów na 20 arkuszy pozwala na kopiowanie i skanowanie dokumentów bez potrzeby ręcznego podawania stron.

Urządzenie DCP-T720W zostało zaprojektowane tak, aby oszczędzać tusz i obniżać koszty. System szybkiego i prostego napełniania pojemników tuszem umożliwia drukowanie dużych ilości dokumentów przy niskim koszcie wydruku pojedynczej strony. W zestawie znajdują się butelki z czarnym tuszem o wydajności do 7500 stron oraz butelki z tuszem kolorowym (cyjan, magenta, żółty) o wydajności do 5000 stron.

Warto zaznaczyć, że używanie oryginalnego atramentu firmy Brother gwarantuje najlepszą jakość wydruków, utrzymanie sprawności drukarki oraz oszczędności finansowe.

Urządzenie DCP-T720W objęte jest gwarancją 2+1, która może być bezpłatnie przedłużona do 36 miesięcy. Wystarczy zarejestrować urządzenie na stronie producenta w ciągu 60 dni od daty zakupu.

Specyfikacja:

  • Przeznaczenie produktu: Do domu i małego biura
  • Technologia druku: Atramentowa, kolorowa
  • Obsługiwany typ nośnika: Papier zwykły, Papier fotograficzny
  • Obsługiwane formaty nośników: A4, A5, A6, DL, Formaty niestandardowe
  • Podajnik papieru: 150 arkuszy
  • Rodzaje podajników
Pokaż więcej wpisów z Maj 2023

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 1244 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-12
Szybko jak zawsze
2024-05-17
Wszystko ok
pixelpixelpixelpixel