Model drukarki HP

Ilość znalezionych towarów: 231

Drukarki HP, a także tonery oryginalne i zamienne do tych urządzeń, nie mają przed nami żadnych tajemnic. W ofercie DD-Print znajdą Państwo dziesiątki produktów kompatybilnych z drukarkami tej marki – tonery, tusze, a także same drukarki HP w atrakcyjnych cenach. Zamienniki dostępne w naszym sklepie w niczym nie ustępują oryginalnym produktom. Są wśród nich toner HP LaserJet M1212toner HP LaserJet P1102 oraz toner HP P2055. Jednym z produktów zdecydowanie godnych uwagi jest nowy czarny toner-zamiennik kasety CE285A – HP 85A, kompatybilny z HP LaserJet M1212 oraz HP LaserJet P1102. Jego wydajność to 2 tysiące stron przy standardowym pokryciu kartki. Jest to nowy zamiennik, czyli taki produkt, w którym każdy element kasety jest fabrycznie nowy. Toner ten oferujemy Państwu w dwóch wersjach – o podobnych parametrach i wydajności. Na produkt naszej marki (DD-Print) udzielamy aż 24-miesięcznej gwarancji.

W naszym sklepie znajdą Państwo także nieco inny zamiennik, kompatybilny zarówno z HP M1212, jak i HP P1102 – profesjonalnie zregenerowany (refabrykowany) toner 85A – CE285A w wersji Premium, gwarantującej nieskazitelną jakość druku. Jego cechy charakterystyczne to także bardzo wysoka wydajność (2,5 tysiąca stron przy pokryciu strony na poziomie 5%) oraz umieszczenie w kasecie nowego światłoczułego wałka OPC. Wymiana tego elementu sprawia, że wydruki odznaczają się doskonałą ostrością, czytelnością, równomiernością oraz bardzo wysoką jakością czerni. Przydaje się to nie tylko przy drukowaniu tekstów, ale i elementów graficznych, tabelek, etykiet czy kodów kreskowych. Wybór tonera regenerowanego oznacza także znaczną redukcję kosztów – zarówno w firmie, jak i w domu. W zamienniku został wymieniony także chip liczący, który umożliwia kontrolowanie stanu tonera przez użytkowników.

Oferujemy też kilka świetnych tonerów-zamienników kompatybilnych z HP P2055. Bestsellerem w naszym sklepie jest niezwykle atrakcyjny cenowo toner zregenerowany, odpowiednik kasety HP CE505A – 05A. Wyróżnia się nie tylko niską ceną, ale i bardzo dobrą wydajnością, sięgającą 3 tysięcy stron przy pokryciu kartki na poziomie 5%, a także precyzją nakładania cząsteczek tonera na papier – w wyniku zastosowania nowatorskiej technologii kulistych cząsteczek monochromatycznych.

Szybkie zamawianie
Widok
Kup teraz