Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2023-06-01

Produkt regenerowany marki DDPrint w wersji Premium - główne cechy produktu

Produkt regenerowany marki DDPrint w wersji Premium to nasze wysokiej jakości kasety tonerowe. Aby je stworzyć, pozyskujemy puste kasetki od naszych klientów, które oddają do specjalnych punktów zbiórki. Następnie przeprowadzamy kompleksowy proces regeneracji.

Na początku rozbieramy kasetki na części pierwsze, dokładnie je oczyszczamy, a następnie zasypujemy nowym proszkiem tonerowym. Wszystkie zużyte elementy zostają wymienione na wolne od wad, aby zapewnić optymalną wydajność kasety, oraz jakość wydruku.

W każdej kasety w wersji Premium zamontowany jest fabrycznie nowy kolorowy wałek OPC (swiatłoczuły). Dzięki temu kaseta doskonale sprawdza się przy wydruku różnorodnych treści, takich jak teksty, grafiki, tabele czy odcienie szarości. Wymieniamy również chip liczący, który umożliwia prawidłowe wykrycie kasety przez urządzenie drukujące. Dodatkowo, użytkownik może sprawdzić informacje takie jak data pierwszej instalacji kasety, całkowita ilość wydrukowanych stron, orientacyjna ilość stron, które można jeszcze wydrukować. Ponadto, gdy kaseta zacznie zbliżać się do końca swojej wydajności (około 10% pozostało), na komputerze użytkownika pojawi się komunikat o kończącym się materiale eksploatacyjnym.

Kasety w wersji Premium marki DDPrint to gwarancja najwyższej jakości wydruków oraz pełnej funkcjonalności i kompatybilności z urządzeniem. Zapraszamy do korzystania z naszych produktów regenerowanych, które nie tylko przyczyniają się do ochrony środowiska poprzez ponowne wykorzystanie, ale także oferują wysoką jakość i ekonomiczne rozwiązanie dla Twoich potrzeb drukarskich.

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 1244 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-02
Jak zawsze wszystko na najwyższym poziomie. Szybka wysyłka. Tonery bardzo dobre. Polecam :⁠-⁠)
2024-05-23
Wszystko super
pixelpixelpixelpixel