Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2023-06-01

Firma DDPrint to doświadczony gracz na polskim rynku | Zalety przy wyborze naszej firmy.

Firma DDPrint to doświadczony gracz na polskim rynku, aktywny od ponad 15 lat. Specjalizujemy się w regeneracji tonerów, co pozwala nam dostarczać wysokiej jakości produkty o przyjaznym dla środowiska profilu. Nasz proces regeneracji odbywa się w Polsce, co wspiera lokalną produkcję i tworzenie miejsc pracy.

Podczas procesu regeneracji tonerów, pozyskujemy zużyte puste kasety, które dokładnie rozkładamy na części, przeczyszczamy i wymieniamy zużyte elementy. Następnie wypełniamy je dedykowanym proszkiem tonerowym i składamy z powrotem. Każdy gotowy produkt przechodzi przez dział kontroli jakości, gdzie jest montowany w drukarce i poddawany wydrukowi testowemu. Wydruk testowy jest następnie dołączany do tonera.

Kasety, które pomyślnie przechodzą wszystkie testy, są pakowane w czarne worki zabezpieczające przed promieniowaniem UV i wilgocią. Dzięki temu zakupiony produkt można przechowywać przez wiele lat, nie tracąc swoich właściwości i nie pogarszając jakości druku.

Nasze działania są proekologiczne, ponieważ regeneracja tonerów znacznie zmniejsza ilość generowanych odpadów, które mogą negatywnie wpływać na nasze środowisko. Dodatkowo, kasety, które miały tylko jedno przejście, często działają stabilniej niż ich 100% nowe chińskie odpowiedniki, ponieważ upłynął pewien czas i plastik został odkształcony i wszystkie defekty z tym związane np. zbyt duże tarcie i wycieranie elementów kasety nie powinny już wystąpić. Podczas regeneracji również wyłapujemy błędy produkcyjne, które często występują w chińskich fabrykach podczas produkcji nowych produktów.

Główne zalety zakupu produktów regenerowanych to: zmniejszenie ilości szkodliwych odpadów, troska o środowisko, wsparcie lokalnego rynku pracy, wspieranie krajowego przemysłu i produkcji, często lepsza jakość niż większość chińskich produktów dostępnych na polskim rynku, kontrola jakości, która jest przeprowadzana kilka dni przed dostarczeniem produktu do klienta, gwarancja polskiej firmy, która rozpatruje wszelkie ewentualne problemy, pełne wsparcie techniczne i pomoc, oraz miły kontakt z kompetentnymi ludźmi, którzy znają się na sprzedawanym produkcie i są dobrze zaznajomieni z ewentualnymi defektami i komplikacjami, które mogą wystąpić podczas drukowania na Państwa urządzeniach.

Zachęcamy do zakupu naszych regenerowanych produktów i doświadczenia korzyści, jakie niosą ze sobą.

Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 1244 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-04
Szybko, sprawnie i zgodnie z zamówieniem.
2024-05-21
Szybka realizacja zamówienia. Wszystko przebiegło jak trzeba.. Dziękuję....
pixelpixelpixelpixel